ANTEKO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36380300
DIČ: 2020097497
IČ DPH: SK2020097497
Prielohy 1012/1C, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prielohy 1012/1C, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 4. 5. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2003
Spisová značka: Sro/11145/L
Predmet podnikania (výber): - obchodné činnosti v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu; - podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vanda Mravcová od 4. 5. 1998
    konateľspoločník
  • Michal Mravec od 27. 7. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANTEKO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 318 % na 85,4 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 653,9 tis. €.

653,9 tis. €
Tržby
85,4 tis. €
Zisk
682,3 tis. €
Celkové výnosy
354,6 tis. €
Aktíva
176,0 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
45,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 26,0 tis., 2023 64,0 tis., 2024 20,4 tis., 2025 85,4 tis.20215,5 tis.202226,0 tis.202364,0 tis.202420,4 tis.202585,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 459,7 tis., 2022 509,2 tis., 2023 560,5 tis., 2024 546,5 tis., 2025 653,9 tis.2021459,7 tis.2022509,2 tis.2023560,5 tis.2024546,5 tis.2025653,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 653,9 tis. € 85,4 tis. €
2024 546,5 tis. € 20,4 tis. €
2023 560,5 tis. € 64,0 tis. €
2022 509,2 tis. € 26,0 tis. €
2021 459,7 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok61,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky270,2 tis. €
  • Finančné účty16,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku116 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov83,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie85,4 tis. €
  • Rezervy28,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky54,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky96,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANTEKO, s.r.o. v konkurze?

ANTEKO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANTEKO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANTEKO, s.r.o. tržby 653,9 tis. €.

Je firma ANTEKO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANTEKO, s.r.o. dosiahla zisk 85,4 tis. €.

Je ANTEKO, s.r.o. platiteľom DPH?

ANTEKO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANTEKO, s.r.o. sídli?

ANTEKO, s.r.o. má sídlo na adrese Prielohy 1012/1C, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026