JUS, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36376817
DIČ: 2020130761
IČ DPH: SK2020130761
Závodná 970, Nižná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodná 970, Nižná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.29
Dátum vzniku: 8. 12. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1998
Spisová značka: Sro/10813/L
Predmet podnikania (výber): - konzultačná a poradenská činnosť; - vývoj a výroba jednoúčelových strojov podľa špecifikácie zákazníka, vývoj a výroba komplexných technologických celkov; - vývoj a výroba kovových a plastových dielov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Homola od 8. 12. 1997
    konateľspoločník
  • JUS Holding s. r. o. od 22. 10. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUS, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 86,1 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
86,1 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
37,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −89,0 tis., 2022 17,9 tis., 2023 208,2 tis., 2024 264,5 tis., 2025 86,1 tis.2021−89,0 tis.202217,9 tis.2023208,2 tis.2024264,5 tis.202586,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 714,2 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,7 mil.2021714,2 tis.20221,0 mil.20231,4 mil.20241,4 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 86,1 tis. €
2024 1,4 mil. € 264,5 tis. €
2023 1,4 mil. € 208,2 tis. €
2022 1,0 mil. € 17,9 tis. €
2021 714,2 tis. € -89,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok255,9 tis. €
  • Zásoby218,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky371,2 tis. €
  • Finančné účty518,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov964,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie86,1 tis. €
  • Rezervy51,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky41 €
  • Krátkodobé záväzky269,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUS, spol. s r.o. v konkurze?

JUS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUS, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUS, spol. s r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma JUS, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUS, spol. s r.o. dosiahla zisk 86,1 tis. €.

Je JUS, spol. s r.o. platiteľom DPH?

JUS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUS, spol. s r.o. sídli?

JUS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Závodná 970, Nižná, 027 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026