LEPAS, spol. s r.o.
IČO 36375446
· DIČ 2020124117
Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Za dráhou 476/8, Ružomberok
Odvetvie (NACE)
Papírenský průmysl · 17.21
Výsledok hospodárenia 2025
25,3 tis. €
Základné imanie
6,6 tis. €
Spisová značka
Sro/10686/L
Verejné obstarávanie (dodávateľ)
1 záznamov
Hlavný predmet podnikania
- výroba tovaru z papiera a lepenky,
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
| 2025 |
399,9 tis. € |
25,3 tis. € |
| 2024 |
340,2 tis. € |
12,2 tis. € |
| 2023 |
354,7 tis. € |
15,6 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
A
Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.
Zobraziť celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma LEPAS, spol. s r.o. v konkurze?
LEPAS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma LEPAS, spol. s r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEPAS, spol. s r.o. tržby 399,9 tis. €.
Je LEPAS, spol. s r.o. platiteľom DPH?
LEPAS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma LEPAS, spol. s r.o. sídli?
LEPAS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Za dráhou 476/8, Ružomberok, 034 01.