MK alarm, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36370606
DIČ: 2020125756
IČ DPH: SK2020125756
Garbiarska 905, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Garbiarska 905, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.20
Dátum vzniku: 22. 4. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1997
Spisová značka: Sro/10243/L
Predmet podnikania (výber): - obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností; - technická služba podľa § 7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Móres od 22. 4. 1997
    konateľspoločník
  • Milan Kostolný od 12. 10. 2000
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK alarm, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 74,2 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 714,0 tis. €.

714,0 tis. €
Tržby
74,2 tis. €
Zisk
718,1 tis. €
Celkové výnosy
414,9 tis. €
Aktíva
374,1 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
48,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 124,0 tis., 2022 7,1 tis., 2023 38,9 tis., 2024 88,5 tis., 2025 74,2 tis.2021124,0 tis.20227,1 tis.202338,9 tis.202488,5 tis.202574,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 665,2 tis., 2022 513,2 tis., 2023 548,6 tis., 2024 676,4 tis., 2025 714,0 tis.2021665,2 tis.2022513,2 tis.2023548,6 tis.2024676,4 tis.2025714,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 714,0 tis. € 74,2 tis. €
2024 676,4 tis. € 88,5 tis. €
2023 548,6 tis. € 38,9 tis. €
2022 513,2 tis. € 7,1 tis. €
2021 665,2 tis. € 124,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok27,0 tis. €
  • Zásoby51,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky66,9 tis. €
  • Finančné účty234,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov292,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie74,2 tis. €
  • Rezervy10,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK alarm, s.r.o. v konkurze?

MK alarm, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK alarm, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK alarm, s.r.o. tržby 714,0 tis. €.

Je firma MK alarm, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK alarm, s.r.o. dosiahla zisk 74,2 tis. €.

Je MK alarm, s.r.o. platiteľom DPH?

MK alarm, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK alarm, s.r.o. sídli?

MK alarm, s.r.o. má sídlo na adrese Garbiarska 905, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026