GAMING s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36367842
DIČ: 2022204283
IČ DPH: SK2022204283
Korzo Bélu Bartóka 2387/24, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Korzo Bélu Bartóka 2387/24, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti herní a stávkových kancelárií 92.00
Dátum vzniku: 9. 6. 2006
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2011
Spisová značka: Sro/18631/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Nagy od 19. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Tamás Fegyverneki od 7. 12. 2024
    spoločník
  • Iveta Čiripová od 19. 6. 2017
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ján Rácz od 19. 6. 2017
    člen dozornej rady
  • Mgr. Lucia Nagyová od 19. 6. 2017
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GAMING s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 378,3 tis. € a tržby jej klesli o 100 % na 2,4 tis. €.

2,4 tis. €
Tržby
378,3 tis. €
Zisk
3,7 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −421,8 tis., 2022 299,7 tis., 2023 318,0 tis., 2024 323,5 tis., 2025 378,3 tis.2021−421,8 tis.2022299,7 tis.2023318,0 tis.2024323,5 tis.2025378,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 370,9 tis., 2022 3,1 mil., 2023 2,9 mil., 2024 3,3 mil., 2025 2,4 tis.2021370,9 tis.20223,1 mil.20232,9 mil.20243,3 mil.20252,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 tis. € 378,3 tis. €
2024 3,3 mil. € 323,5 tis. €
2023 2,9 mil. € 318,0 tis. €
2022 3,1 mil. € 299,7 tis. €
2021 370,9 tis. € -421,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok495,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty235,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie1,1 mil. €
  • Záväzky789,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GAMING s.r.o. v konkurze?

GAMING s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GAMING s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GAMING s.r.o. tržby 2,4 tis. €.

Je firma GAMING s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GAMING s.r.o. dosiahla zisk 378,3 tis. €.

Je GAMING s.r.o. platiteľom DPH?

GAMING s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GAMING s.r.o. sídli?

GAMING s.r.o. má sídlo na adrese Korzo Bélu Bartóka 2387/24, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026