HNM GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36366269
DIČ: 2022203865
IČ DPH: SK2022203865
Priemyselná 3096, Zlaté Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 3096, Zlaté Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 6. 6. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/18202/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eduard Huňady od 6. 6. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HNM GROUP, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 6,0 tis. € a tržby jej narástli na 272,5 tis. €.

272,5 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
272,5 tis. €
Celkové výnosy
117,9 tis. €
Aktíva
13,7 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
3,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 447, 2022 405, 2023 451, 2024 156, 2025 6,0 tis.202144720224052023451202415620256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 tis., 2022 2,0 tis., 2023 2,2 tis., 2024 2,2 tis., 2025 272,5 tis.20212,1 tis.20222,0 tis.20232,2 tis.20242,2 tis.2025272,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 272,5 tis. € 6,0 tis. €
2024 2,2 tis. € 156 €
2023 2,2 tis. € 451 €
2022 2,0 tis. € 405 €
2021 2,1 tis. € 447 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky90,7 tis. €
  • Finančné účty27,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku673 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky104,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HNM GROUP, s.r.o. v konkurze?

HNM GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HNM GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HNM GROUP, s.r.o. tržby 272,5 tis. €.

Je firma HNM GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HNM GROUP, s.r.o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je HNM GROUP, s.r.o. platiteľom DPH?

HNM GROUP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HNM GROUP, s.r.o. sídli?

HNM GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 3096, Zlaté Moravce, 953 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026