Insulmaster Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36366099
DIČ: 2022194614
IČ DPH: SK2022194614
Sobieskeho 4, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sobieskeho 4, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 6. 6. 2006
DPH: Platiteľ DPH od 26. 6. 2006
Spisová značka: Sro/18197/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečným spotrebiteľom v rozsahu voľných živností (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ákos Korbacska od 6. 6. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Insulmaster Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 432 % na 98,2 tis. € a tržby jej narástli o 398 % na 411,6 tis. €.

411,6 tis. €
Tržby
98,2 tis. €
Zisk
411,6 tis. €
Celkové výnosy
230,3 tis. €
Aktíva
206,3 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
31,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 15,9 tis., 2023 26,6 tis., 2024 18,5 tis., 2025 98,2 tis.202110,0 tis.202215,9 tis.202326,6 tis.202418,5 tis.202598,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,4 tis., 2022 114,5 tis., 2023 98,0 tis., 2024 82,6 tis., 2025 411,6 tis.202184,4 tis.2022114,5 tis.202398,0 tis.202482,6 tis.2025411,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 411,6 tis. € 98,2 tis. €
2024 82,6 tis. € 18,5 tis. €
2023 98,0 tis. € 26,6 tis. €
2022 114,5 tis. € 15,9 tis. €
2021 84,4 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky635 €
  • Finančné účty229,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie98,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky24,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Insulmaster Slovakia s.r.o. v konkurze?

Insulmaster Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Insulmaster Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Insulmaster Slovakia s.r.o. tržby 411,6 tis. €.

Je firma Insulmaster Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Insulmaster Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 98,2 tis. €.

Je Insulmaster Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Insulmaster Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Insulmaster Slovakia s.r.o. sídli?

Insulmaster Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Sobieskeho 4, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026