TRADE in Motion s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36364495
DIČ: 2022193272
IČ DPH: SK2022193272
Hrachová 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrachová 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 31. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2012
Spisová značka: Sro/102704/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Hrubová od 30. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRADE in Motion s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 159 % na 6,9 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 75,9 tis. €.

75,9 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Zisk
61,0 tis. €
Aktíva
44,6 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 20,4 tis., 2023 276, 2024 2,7 tis., 2025 6,9 tis.20213,6 tis.202220,4 tis.202327620242,7 tis.20256,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,8 tis., 2022 49,1 tis., 2023 82,9 tis., 2024 70,4 tis., 2025 75,9 tis.202149,8 tis.202249,1 tis.202382,9 tis.202470,4 tis.202575,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 75,9 tis. € 6,9 tis. €
2024 70,4 tis. € 2,7 tis. €
2023 82,9 tis. € 276 €
2022 49,1 tis. € 20,4 tis. €
2021 49,8 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,6 tis. €
  • Záväzky16,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRADE in Motion s. r. o. v konkurze?

TRADE in Motion s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRADE in Motion s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRADE in Motion s. r. o. tržby 75,9 tis. €.

Je firma TRADE in Motion s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRADE in Motion s. r. o. dosiahla zisk 6,9 tis. €.

Je TRADE in Motion s. r. o. platiteľom DPH?

TRADE in Motion s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRADE in Motion s. r. o. sídli?

TRADE in Motion s. r. o. má sídlo na adrese Hrachová 14, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026