Tender Service Group, k.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36362581
DIČ: 2022203590
IČ DPH: SK2022203590
Vajanského 22, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Vajanského 22, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 24. 5. 2006
Základné imanie: 5,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2006
Spisová značka: Sr/10060/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dernstap s.r.o. od 21. 9. 2022
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Heinz Derndorfer od 10. 11. 2022
    spoločník
  • Ivo Stapf od 21. 9. 2022
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Martin Stapf od 10. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tender Service Group, k.s. v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 188,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 880,3 tis. €.

880,3 tis. €
Tržby
188,0 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
10,9 mil. €
Aktíva
2,8 mil. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
−31,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 mil., 2022 895,9 tis., 2023 252,8 tis., 2024 432,8 tis., 2025 188,0 tis.20211,3 mil.2022895,9 tis.2023252,8 tis.2024432,8 tis.2025188,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 941,7 tis., 2022 1,0 mil., 2023 867,7 tis., 2024 931,5 tis., 2025 880,3 tis.2021941,7 tis.20221,0 mil.2023867,7 tis.2024931,5 tis.2025880,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 880,3 tis. € 188,0 tis. €
2024 931,5 tis. € 432,8 tis. €
2023 867,7 tis. € 252,8 tis. €
2022 1,0 mil. € 895,9 tis. €
2021 941,7 tis. € 1,3 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok423,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,1 mil. €
  • Finančné účty835,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie41,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie2,8 mil. €
  • Záväzky8,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tender Service Group, k.s. v konkurze?

Tender Service Group, k.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tender Service Group, k.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tender Service Group, k.s. tržby 880,3 tis. €.

Je firma Tender Service Group, k.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tender Service Group, k.s. dosiahla zisk 188,0 tis. €.

Je Tender Service Group, k.s. platiteľom DPH?

Tender Service Group, k.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tender Service Group, k.s. sídli?

Tender Service Group, k.s. má sídlo na adrese Vajanského 22, Trnava, 917 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026