AnTechNet, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36361780
DIČ: 2022186144
IČ DPH: SK2022186144
1. mája 58, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 58, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 23. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 5. 2006
Spisová značka: Sro/17585/L
Predmet podnikania (výber): výroba počítačov a iných prístrojov a zariadení na spracovanie údajov; montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Brodňan od 23. 5. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Pavol Kobrtek od 23. 5. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AnTechNet, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 126 % na 55,2 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 745,1 tis. €.

745,1 tis. €
Tržby
55,2 tis. €
Zisk
745,2 tis. €
Celkové výnosy
776,5 tis. €
Aktíva
700,0 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
40,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 85,2 tis., 2022 90,8 tis., 2023 58,8 tis., 2024 24,4 tis., 2025 55,2 tis.202185,2 tis.202290,8 tis.202358,8 tis.202424,4 tis.202555,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 599,0 tis., 2022 632,7 tis., 2023 668,4 tis., 2024 692,8 tis., 2025 745,1 tis.2021599,0 tis.2022632,7 tis.2023668,4 tis.2024692,8 tis.2025745,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 745,1 tis. € 55,2 tis. €
2024 692,8 tis. € 24,4 tis. €
2023 668,4 tis. € 58,8 tis. €
2022 632,7 tis. € 90,8 tis. €
2021 599,0 tis. € 85,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok101,0 tis. €
  • Zásoby11,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky394,8 tis. €
  • Finančné účty269,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov638,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky76,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AnTechNet, s.r.o. v konkurze?

AnTechNet, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AnTechNet, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AnTechNet, s.r.o. tržby 745,1 tis. €.

Je firma AnTechNet, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AnTechNet, s.r.o. dosiahla zisk 55,2 tis. €.

Je AnTechNet, s.r.o. platiteľom DPH?

AnTechNet, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AnTechNet, s.r.o. sídli?

AnTechNet, s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 58, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026