A & B TRUST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36361381
DIČ: 2022195758
IČ DPH: SK2022195758
M. Benku 2423, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. Benku 2423, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 20. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 8. 2014
Spisová značka: Sro/18134/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Adrián Šablický od 20. 5. 2006
    konateľspoločník
  • Bela Šablická od 14. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A & B TRUST, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 10,5 tis. € a tržby jej narástli o 155 % na 34,9 tis. €.

34,9 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Zisk
22,0 tis. €
Aktíva
17,6 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,6 tis., 2022 3,6 tis., 2023 −8,0 tis., 2024 209, 2025 10,5 tis.2021−5,6 tis.20223,6 tis.2023−8,0 tis.2024209202510,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,7 tis., 2022 95,0 tis., 2023 682, 2024 13,7 tis., 2025 34,9 tis.202144,7 tis.202295,0 tis.2023682202413,7 tis.202534,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,9 tis. € 10,5 tis. €
2024 13,7 tis. € 209 €
2023 682 € -8,0 tis. €
2022 95,0 tis. € 3,6 tis. €
2021 44,7 tis. € -5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,6 tis. €
  • Záväzky4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A & B TRUST, s.r.o. v konkurze?

A & B TRUST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A & B TRUST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A & B TRUST, s.r.o. tržby 34,9 tis. €.

Je firma A & B TRUST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A & B TRUST, s.r.o. dosiahla zisk 10,5 tis. €.

Je A & B TRUST, s.r.o. platiteľom DPH?

A & B TRUST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A & B TRUST, s.r.o. sídli?

A & B TRUST, s.r.o. má sídlo na adrese M. Benku 2423, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026