SATOMA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36361020
DIČ: 2022188751
IČ DPH: SK2022188751
Jesenského 652/12, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 652/12, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 19. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2006
Spisová značka: Sro/18524/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SATOMA s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 42 % na 83,4 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 74,8 tis. €.

74,8 tis. €
Tržby
83,4 tis. €
Strata
78,0 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
949,7 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
−5,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 78,9 tis., 2022 172,4 tis., 2023 169,0 tis., 2024 −58,6 tis., 2025 −83,4 tis.202178,9 tis.2022172,4 tis.2023169,0 tis.2024−58,6 tis.2025−83,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 424,1 tis., 2022 554,7 tis., 2023 482,2 tis., 2024 113,7 tis., 2025 74,8 tis.2021424,1 tis.2022554,7 tis.2023482,2 tis.2024113,7 tis.202574,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,8 tis. € -83,4 tis. €
2024 113,7 tis. € -58,6 tis. €
2023 482,2 tis. € 169,0 tis. €
2022 554,7 tis. € 172,4 tis. €
2021 424,1 tis. € 78,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok466,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok124,7 tis. €
  • Zásoby4,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky400,8 tis. €
  • Finančné účty4,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy240,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov785,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-83,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SATOMA s.r.o. v konkurze?

SATOMA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SATOMA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SATOMA s.r.o. tržby 74,8 tis. €.

Je firma SATOMA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SATOMA s.r.o. vykázala stratu 83,4 tis. €.

Je SATOMA s.r.o. platiteľom DPH?

SATOMA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SATOMA s.r.o. sídli?

SATOMA s.r.o. má sídlo na adrese Jesenského 652/12, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026