LB Slovakia Plastics s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36360902
DIČ: 2022195813
IČ DPH: SK2022195813
Dolné Hony 21/435, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Hony 21/435, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.22
Dátum vzniku: 19. 5. 2006
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 8. 2006
Spisová značka: Sro/18686/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Csaba Bellus od 7. 8. 2023
    konateľ
  • Emmanuelle Bayol od 7. 8. 2023
    konateľ
  • LB Slovakia Holdco s.r.o. od 27. 10. 2021
    spoločník
  • Ing. Miroslav Učnay od 16. 5. 2018
    prokurista
  • Ing. Stanislava Ňachajová od 19. 2. 2015
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 33 % na 2,0 mil. € a tržby jej klesli o 5 % na 16,5 mil. €.

16,5 mil. €
Tržby
2,0 mil. €
Zisk
20,6 mil. €
Aktíva
18,4 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 106,9 tis., 2021 2,4 mil., 2022 8,4 mil., 2023 3,0 mil., 2024 2,0 mil.2020106,9 tis.20212,4 mil.20228,4 mil.20233,0 mil.20242,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 35,1 mil., 2021 34,2 mil., 2022 40,0 mil., 2023 17,4 mil., 2024 16,5 mil.202035,1 mil.202134,2 mil.202240,0 mil.202317,4 mil.202416,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 16,5 mil. € 2,0 mil. €
2023 17,4 mil. € 3,0 mil. €
2022 40,0 mil. € 8,4 mil. €
2021 34,2 mil. € 2,4 mil. €
2020 35,1 mil. € 106,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie18,4 mil. €
  • Záväzky2,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LB Slovakia Plastics s.r.o. v konkurze?

LB Slovakia Plastics s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LB Slovakia Plastics s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala LB Slovakia Plastics s.r.o. tržby 16,5 mil. €.

Je firma LB Slovakia Plastics s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 LB Slovakia Plastics s.r.o. dosiahla zisk 2,0 mil. €.

Je LB Slovakia Plastics s.r.o. platiteľom DPH?

LB Slovakia Plastics s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LB Slovakia Plastics s.r.o. sídli?

LB Slovakia Plastics s.r.o. má sídlo na adrese Dolné Hony 21/435, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026