MM PRAKTIK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36357979
DIČ: 2022185242
Fatranská 80, Teplička nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fatranská 80, Teplička nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 10. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17505/L
Predmet podnikania: poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej staro…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Miriam Brunová od 1. 1. 2012
    konateľspoločník
  • MUDr. Miroslava Mudroňová od 10. 5. 2006
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM PRAKTIK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 53,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 202,7 tis. €.

202,7 tis. €
Tržby
53,9 tis. €
Zisk
95,7 tis. €
Aktíva
77,2 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,8 tis., 2022 39,7 tis., 2023 56,6 tis., 2024 42,4 tis., 2025 53,9 tis.202133,8 tis.202239,7 tis.202356,6 tis.202442,4 tis.202553,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,9 tis., 2022 141,4 tis., 2023 170,8 tis., 2024 193,6 tis., 2025 202,7 tis.2021140,9 tis.2022141,4 tis.2023170,8 tis.2024193,6 tis.2025202,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 202,7 tis. € 53,9 tis. €
2024 193,6 tis. € 42,4 tis. €
2023 170,8 tis. € 56,6 tis. €
2022 141,4 tis. € 39,7 tis. €
2021 140,9 tis. € 33,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie77,2 tis. €
  • Záväzky18,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM PRAKTIK, s. r. o. v konkurze?

MM PRAKTIK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM PRAKTIK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM PRAKTIK, s. r. o. tržby 202,7 tis. €.

Je firma MM PRAKTIK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM PRAKTIK, s. r. o. dosiahla zisk 53,9 tis. €.

Kde firma MM PRAKTIK, s. r. o. sídli?

MM PRAKTIK, s. r. o. má sídlo na adrese Fatranská 80, Teplička nad Váhom, 013 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026