P&LKV auto, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36357928
DIČ: 2022185803
IČ DPH: SK2022185803
Šustekova 37, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 37, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 6. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2006
Spisová značka: Sro/40517/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radislav Valúch od 6. 5. 2006
    konateľspoločník
  • Richard Valúch od 30. 7. 2018
    konateľ
  • Adrián Nitschneider od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P&LKV auto, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 100 % na 37,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
37,8 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
577,9 tis. €
Aktíva
202,1 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
29,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,7 tis., 2022 32,7 tis., 2023 47,9 tis., 2024 18,9 tis., 2025 37,8 tis.202126,7 tis.202232,7 tis.202347,9 tis.202418,9 tis.202537,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 983,9 tis., 2022 1,5 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,6 mil.2021983,9 tis.20221,5 mil.20231,4 mil.20241,7 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 37,8 tis. €
2024 1,7 mil. € 18,9 tis. €
2023 1,4 mil. € 47,9 tis. €
2022 1,5 mil. € 32,7 tis. €
2021 983,9 tis. € 26,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok205,7 tis. €
  • Zásoby159,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky117,7 tis. €
  • Finančné účty89,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov157,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,8 tis. €
  • Rezervy16,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky98,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky256,1 tis. €
  • Bankové úvery3,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie371 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P&LKV auto, s.r.o. v konkurze?

P&LKV auto, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P&LKV auto, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P&LKV auto, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma P&LKV auto, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P&LKV auto, s.r.o. dosiahla zisk 37,8 tis. €.

Je P&LKV auto, s.r.o. platiteľom DPH?

P&LKV auto, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P&LKV auto, s.r.o. sídli?

P&LKV auto, s.r.o. má sídlo na adrese Šustekova 37, Bratislava, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026