Gastro Hold, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36353221
DIČ: 2022165255
IČ DPH: SK2022165255
SNP 1459/82, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 1459/82, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 11. 4. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 4. 2006
Spisová značka: Sro/16648/R
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Hollý od 11. 4. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gastro Hold, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 245,5 tis. €.

245,5 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
245,5 tis. €
Celkové výnosy
77,0 tis. €
Aktíva
56,7 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,2 tis., 2022 2,6 tis., 2023 3,4 tis., 2024 3,3 tis., 2025 2,4 tis.20213,2 tis.20222,6 tis.20233,4 tis.20243,3 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 194,8 tis., 2022 170,2 tis., 2023 197,5 tis., 2024 194,0 tis., 2025 245,5 tis.2021194,8 tis.2022170,2 tis.2023197,5 tis.2024194,0 tis.2025245,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 245,5 tis. € 2,4 tis. €
2024 194,0 tis. € 3,3 tis. €
2023 197,5 tis. € 3,4 tis. €
2022 170,2 tis. € 2,6 tis. €
2021 194,8 tis. € 3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,7 tis. €
  • Zásoby5,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,2 tis. €
  • Finančné účty48,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy27,9 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky270 €
  • Krátkodobé záväzky20,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gastro Hold, s.r.o. v konkurze?

Gastro Hold, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gastro Hold, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gastro Hold, s.r.o. tržby 245,5 tis. €.

Je firma Gastro Hold, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gastro Hold, s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je Gastro Hold, s.r.o. platiteľom DPH?

Gastro Hold, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gastro Hold, s.r.o. sídli?

Gastro Hold, s.r.o. má sídlo na adrese SNP 1459/82, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026