Mony-Therm, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36350931
DIČ: 2022127525
Jesenského 66, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 66, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 24. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/52556/N
Predmet podnikania (výber): krajčírstvo; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností; prenájom nehnuteľností spojený s inými než základnými službami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Péter Márk od 16. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2017

Spoločnosť Mony-Therm, s.r.o. v roku 2017 zvýšila zisk o 328 % na 6,8 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 47,0 tis. €.

47,0 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
40,5 tis. €
Aktíva
23,0 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2013 649, 2014 0, 2015 1,1 tis., 2016 1,6 tis., 2017 6,8 tis.20136492014020151,1 tis.20161,6 tis.20176,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2013 153,1 tis., 2014 194,7 tis., 2015 152,9 tis., 2016 116,7 tis., 2017 47,0 tis.2013153,1 tis.2014194,7 tis.2015152,9 tis.2016116,7 tis.201747,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2017 47,0 tis. € 6,8 tis. €
2016 116,7 tis. € 1,6 tis. €
2015 152,9 tis. € 1,1 tis. €
2014 194,7 tis. € 0 €
2013 153,1 tis. € 649 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2017

Pasíva

  • Vlastné imanie23,0 tis. €
  • Záväzky17,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mony-Therm, s.r.o. v konkurze?

Mony-Therm, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mony-Therm, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 mala Mony-Therm, s.r.o. tržby 47,0 tis. €.

Je firma Mony-Therm, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 Mony-Therm, s.r.o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Kde firma Mony-Therm, s.r.o. sídli?

Mony-Therm, s.r.o. má sídlo na adrese Jesenského 66, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026