Regionálna energetika a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36350796
DIČ: 2022128086
IČ DPH: SK2022128086
Šebešťanová 253, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Šebešťanová 253, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 17. 1. 2006
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2011
Spisová značka: Sa/10807/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľské služby spojené s predajom obytných budov vrátane pozemkov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rámci voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja a predaj konečnému spotrebiteľovi v rámci voľných ohlasovacích živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • FSRB, a.s. od 5. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. Pavol Kušnier od 26. 10. 2022
    člen predstavenstva
  • Peter Bederka od 9. 4. 2021
    člen predstavenstva
  • Filip Lukáč od 9. 4. 2021
    člen dozornej rady
  • Ing. Zuzana Zbudilová od 9. 4. 2021
    člen dozornej rady
  • Jakub Škultéty od 9. 4. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Regionálna energetika a.s. v roku 2025 znížila stratu o 72 % na 39,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 237,3 tis. €.

237,3 tis. €
Tržby
39,4 tis. €
Strata
241,0 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
44,2 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
54,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 1,0 tis., 2022 2, 2023 −39,0 tis., 2024 −141,7 tis., 2025 −39,4 tis.20181,0 tis.202222023−39,0 tis.2024−141,7 tis.2025−39,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 304,8 tis., 2022 214,9 tis., 2023 207,8 tis., 2024 230,7 tis., 2025 237,3 tis.2018304,8 tis.2022214,9 tis.2023207,8 tis.2024230,7 tis.2025237,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 237,3 tis. € -39,4 tis. €
2024 230,7 tis. € -141,7 tis. €
2023 207,8 tis. € -39,0 tis. €
2022 214,9 tis. € 2 €
2018 304,8 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok658,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky452,1 tis. €
  • Finančné účty142,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-444,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-39,4 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky738,4 tis. €
  • Bankové úvery468,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Regionálna energetika a.s. v konkurze?

Regionálna energetika a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Regionálna energetika a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Regionálna energetika a.s. tržby 237,3 tis. €.

Je firma Regionálna energetika a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Regionálna energetika a.s. vykázala stratu 39,4 tis. €.

Je Regionálna energetika a.s. platiteľom DPH?

Regionálna energetika a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Regionálna energetika a.s. sídli?

Regionálna energetika a.s. má sídlo na adrese Šebešťanová 253, Považská Bystrica, 017 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026