Final accounts, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36349810
DIČ: 2022096780
Hlavná 553/81, Geča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 553/81, Geča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 17. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/27378/V
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; administratívne služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Renáta Komjatyová od 23. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Final accounts, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 7,9 tis. € a tržby jej ostali na 40,5 tis. €.

40,5 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
56,3 tis. €
Aktíva
43,4 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 391, 2022 −216, 2023 1,9 tis., 2024 13,2 tis., 2025 7,9 tis.20213912022−21620231,9 tis.202413,2 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,6 tis., 2022 20,4 tis., 2023 27,4 tis., 2024 40,6 tis., 2025 40,5 tis.20219,6 tis.202220,4 tis.202327,4 tis.202440,6 tis.202540,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,5 tis. € 7,9 tis. €
2024 40,6 tis. € 13,2 tis. €
2023 27,4 tis. € 1,9 tis. €
2022 20,4 tis. € -216 €
2021 9,6 tis. € 391 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,4 tis. €
  • Záväzky12,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Final accounts, s.r.o. v konkurze?

Final accounts, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Final accounts, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Final accounts, s.r.o. tržby 40,5 tis. €.

Je firma Final accounts, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Final accounts, s.r.o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Kde firma Final accounts, s.r.o. sídli?

Final accounts, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 553/81, Geča, 044 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026