STAVPRA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36349771
DIČ: 2022106746
IČ DPH: SK2022106746
Sverepec 258, Sverepec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sverepec 258, Sverepec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 16. 12. 2005
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 1. 2006
Spisová značka: Sro/16272/R
Predmet podnikania (výber): montáž sádrokartónových systémov; natieračské práce; zemné výkopové práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Illová od 16. 12. 2005
    konateľspoločník
  • Miroslav Illo od 16. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVPRA, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,8 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 105,9 tis. €.

105,9 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
209,7 tis. €
Aktíva
14,1 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,5 tis., 2022 760, 2023 −5,9 tis., 2024 −9,3 tis., 2025 4,8 tis.202128,5 tis.20227602023−5,9 tis.2024−9,3 tis.20254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,2 tis., 2022 91,0 tis., 2023 92,7 tis., 2024 93,0 tis., 2025 105,9 tis.2021155,2 tis.202291,0 tis.202392,7 tis.202493,0 tis.2025105,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 105,9 tis. € 4,8 tis. €
2024 93,0 tis. € -9,3 tis. €
2023 92,7 tis. € -5,9 tis. €
2022 91,0 tis. € 760 €
2021 155,2 tis. € 28,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,1 tis. €
  • Záväzky195,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVPRA, s.r.o. v konkurze?

STAVPRA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVPRA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVPRA, s.r.o. tržby 105,9 tis. €.

Je firma STAVPRA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVPRA, s.r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je STAVPRA, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVPRA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVPRA, s.r.o. sídli?

STAVPRA, s.r.o. má sídlo na adrese Sverepec 258, Sverepec, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026