LB TRADING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36348848
DIČ: 2022080027
IČ DPH: SK2022080027
Kollárova 1301/11, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kollárova 1301/11, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 9. 11. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 11. 2005
Spisová značka: Sro/16161/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Buranský od 9. 11. 2005
    konateľspoločník
  • Martin Buranský od 11. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LB TRADING, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 49,0 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 521,4 tis. €.

521,4 tis. €
Tržby
49,0 tis. €
Strata
517,9 tis. €
Celkové výnosy
525,7 tis. €
Aktíva
447,7 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
17,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,6 tis., 2022 9,0 tis., 2023 46,9 tis., 2024 7,2 tis., 2025 −49,0 tis.202113,6 tis.20229,0 tis.202346,9 tis.20247,2 tis.2025−49,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 401,7 tis., 2022 688,2 tis., 2023 701,0 tis., 2024 638,2 tis., 2025 521,4 tis.2021401,7 tis.2022688,2 tis.2023701,0 tis.2024638,2 tis.2025521,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 521,4 tis. € -49,0 tis. €
2024 638,2 tis. € 7,2 tis. €
2023 701,0 tis. € 46,9 tis. €
2022 688,2 tis. € 9,0 tis. €
2021 401,7 tis. € 13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok173,5 tis. €
  • Zásoby25,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky203,5 tis. €
  • Finančné účty121,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov488,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-49,0 tis. €
  • Rezervy10,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky65,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LB TRADING, s.r.o. v konkurze?

LB TRADING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LB TRADING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LB TRADING, s.r.o. tržby 521,4 tis. €.

Je firma LB TRADING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LB TRADING, s.r.o. vykázala stratu 49,0 tis. €.

Je LB TRADING, s.r.o. platiteľom DPH?

LB TRADING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LB TRADING, s.r.o. sídli?

LB TRADING, s.r.o. má sídlo na adrese Kollárova 1301/11, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026