marco mirelli, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36345661
DIČ: 2022022453
IČ DPH: SK2022022453
Dr. Töröka 1, Tornaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dr. Töröka 1, Tornaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.13
Dátum vzniku: 30. 6. 2005
Základné imanie: 82,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 6. 2005
Spisová značka: Sro/19834/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; výroba odevov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marek Liso od 30. 6. 2005
    konateľspoločník
  • Miriam Lisová od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť marco mirelli, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 63,6 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 751,4 tis. €.

751,4 tis. €
Tržby
63,6 tis. €
Zisk
801,9 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
934,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
50,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −18,2 tis., 2022 43,9 tis., 2023 70,6 tis., 2024 71,7 tis., 2025 63,6 tis.2021−18,2 tis.202243,9 tis.202370,6 tis.202471,7 tis.202563,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 931,5 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,0 mil., 2024 1,1 mil., 2025 751,4 tis.2021931,5 tis.20221,1 mil.20231,0 mil.20241,1 mil.2025751,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 751,4 tis. € 63,6 tis. €
2024 1,1 mil. € 71,7 tis. €
2023 1,0 mil. € 70,6 tis. €
2022 1,1 mil. € 43,9 tis. €
2021 931,5 tis. € -18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,1 tis. €
  • Zásoby49,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty84,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie82,2 tis. €
  • Kapitálové fondy17,8 tis. €
  • Fondy zo zisku8,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov762,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie63,6 tis. €
  • Rezervy21,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky725 €
  • Krátkodobé záväzky112,6 tis. €
  • Bankové úvery157,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma marco mirelli, s.r.o. v konkurze?

marco mirelli, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma marco mirelli, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala marco mirelli, s.r.o. tržby 751,4 tis. €.

Je firma marco mirelli, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 marco mirelli, s.r.o. dosiahla zisk 63,6 tis. €.

Je marco mirelli, s.r.o. platiteľom DPH?

marco mirelli, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma marco mirelli, s.r.o. sídli?

marco mirelli, s.r.o. má sídlo na adrese Dr. Töröka 1, Tornaľa, 982 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026