ELVAC SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36344575
DIČ: 2022007317
IČ DPH: SK2022007317
Višňová 192/11, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňová 192/11, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 23. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2005
Spisová značka: Sro/15689/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných ohlasovacích živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Chýlek od 31. 1. 2013
    konateľ
  • Ing. Michal Gajdúšek od 16. 5. 2008
    konateľspoločník
  • ELVAC, a. s. od 22. 4. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELVAC SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 254,3 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
254,3 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
538,0 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
18,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 103,2 tis., 2022 87,4 tis., 2023 195,8 tis., 2024 272,8 tis., 2025 254,3 tis.2021103,2 tis.202287,4 tis.2023195,8 tis.2024272,8 tis.2025254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 mil., 2022 2,8 mil., 2023 3,9 mil., 2024 3,9 mil., 2025 3,2 mil.20212,7 mil.20222,8 mil.20233,9 mil.20243,9 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 254,3 tis. €
2024 3,9 mil. € 272,8 tis. €
2023 3,9 mil. € 195,8 tis. €
2022 2,8 mil. € 87,4 tis. €
2021 2,7 mil. € 103,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,7 tis. €
  • Zásoby95,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky721,7 tis. €
  • Finančné účty188,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov275,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie254,3 tis. €
  • Rezervy72,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky455,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELVAC SK s. r. o. v konkurze?

ELVAC SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELVAC SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELVAC SK s. r. o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma ELVAC SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELVAC SK s. r. o. dosiahla zisk 254,3 tis. €.

Je ELVAC SK s. r. o. platiteľom DPH?

ELVAC SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELVAC SK s. r. o. sídli?

ELVAC SK s. r. o. má sídlo na adrese Višňová 192/11, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026