TIMAN SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36339164
DIČ: 2021917172
IČ DPH: SK2021917172
Továrenská 1195/16, Bošany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 1195/16, Bošany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.24
Dátum vzniku: 19. 10. 2004
Základné imanie: 623,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 1. 2005
Spisová značka: Sro/19485/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečným spotrebiteľom (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Ondrej od 24. 9. 2013
    konateľspoločník
  • StonWood s.r.o. od 9. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TIMAN SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 22,4 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
28,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 107,6 tis., 2022 65,9 tis., 2023 365,0 tis., 2024 300,9 tis., 2025 22,4 tis.2021107,6 tis.202265,9 tis.2023365,0 tis.2024300,9 tis.202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 4,6 mil., 2023 3,5 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,4 mil.20213,1 mil.20224,6 mil.20233,5 mil.20242,8 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 22,4 tis. €
2024 2,8 mil. € 300,9 tis. €
2023 3,5 mil. € 365,0 tis. €
2022 4,6 mil. € 65,9 tis. €
2021 3,1 mil. € 107,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok16,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,5 mil. €
  • Zásoby131,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky550,7 tis. €
  • Finančné účty76,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie623,9 tis. €
  • Fondy zo zisku62,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,4 tis. €
  • Rezervy13,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky315,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky660,3 tis. €
  • Bankové úvery1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie263 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TIMAN SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

TIMAN SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TIMAN SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TIMAN SLOVAKIA s.r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma TIMAN SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TIMAN SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je TIMAN SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

TIMAN SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TIMAN SLOVAKIA s.r.o. sídli?

TIMAN SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 1195/16, Bošany, 956 18.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026