COLORSTAV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36335134
DIČ: 2021816885
IČ DPH: SK2021816885
Zakvášov 2752/196, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zakvášov 2752/196, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 26. 4. 2004
Základné imanie: 7,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/14594/R
Predmet podnikania (výber): maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Holko od 27. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COLORSTAV, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 65 % na 52,0 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 262,4 tis. €.

262,4 tis. €
Tržby
52,0 tis. €
Zisk
277,6 tis. €
Celkové výnosy
125,2 tis. €
Aktíva
74,4 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
24,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,4 tis., 2022 41,4 tis., 2023 38,8 tis., 2024 31,5 tis., 2025 52,0 tis.202118,4 tis.202241,4 tis.202338,8 tis.202431,5 tis.202552,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,7 tis., 2022 174,1 tis., 2023 193,0 tis., 2024 236,2 tis., 2025 262,4 tis.2021157,7 tis.2022174,1 tis.2023193,0 tis.2024236,2 tis.2025262,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 262,4 tis. € 52,0 tis. €
2024 236,2 tis. € 31,5 tis. €
2023 193,0 tis. € 38,8 tis. €
2022 174,1 tis. € 41,4 tis. €
2021 157,7 tis. € 18,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,1 tis. €
  • Finančné účty35,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie405 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky45,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COLORSTAV, s.r.o. v konkurze?

COLORSTAV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COLORSTAV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COLORSTAV, s.r.o. tržby 262,4 tis. €.

Je firma COLORSTAV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COLORSTAV, s.r.o. dosiahla zisk 52,0 tis. €.

Je COLORSTAV, s.r.o. platiteľom DPH?

COLORSTAV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COLORSTAV, s.r.o. sídli?

COLORSTAV, s.r.o. má sídlo na adrese Zakvášov 2752/196, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026