ADLO - Security Doors s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36333191
DIČ: 2021791233
IČ DPH: SK2021791233
Farská 1300/15, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Farská 1300/15, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 1. 3. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/38000/N
Predmet podnikania (výber): Výroba zámkov a kovaní s výnimkou bezpečnostných zámkov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Erik Adame od 16. 11. 2021
    konateľ
  • Ing. Jozef Adame od 1. 3. 2004
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Adame, CSc. od 1. 3. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ADLO - Security Doors s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 60,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 5,5 mil. €.

5,5 mil. €
Tržby
60,5 tis. €
Zisk
6,2 mil. €
Celkové výnosy
3,1 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
5,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 1,2 tis., 2023 297,7 tis., 2024 −60,7 tis., 2025 60,5 tis.20212,2 tis.20221,2 tis.2023297,7 tis.2024−60,7 tis.202560,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,3 mil., 2022 9,5 mil., 2023 6,9 mil., 2024 5,9 mil., 2025 5,5 mil.20216,3 mil.20229,5 mil.20236,9 mil.20245,9 mil.20255,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 mil. € 60,5 tis. €
2024 5,9 mil. € -60,7 tis. €
2023 6,9 mil. € 297,7 tis. €
2022 9,5 mil. € 1,2 tis. €
2021 6,3 mil. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok314,3 tis. €
  • Zásoby836,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky750,0 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie60,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ADLO - Security Doors s.r.o. v konkurze?

ADLO - Security Doors s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ADLO - Security Doors s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ADLO - Security Doors s.r.o. tržby 5,5 mil. €.

Je firma ADLO - Security Doors s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ADLO - Security Doors s.r.o. dosiahla zisk 60,5 tis. €.

Je ADLO - Security Doors s.r.o. platiteľom DPH?

ADLO - Security Doors s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ADLO - Security Doors s.r.o. sídli?

ADLO - Security Doors s.r.o. má sídlo na adrese Farská 1300/15, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026