Desma Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36330761
DIČ: 2020113755
IČ DPH: SK2020113755
Šebešťanová 262, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šebešťanová 262, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.96
Dátum vzniku: 30. 9. 2003
Základné imanie: 99,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 11. 2003
Spisová značka: Sro/14096/R
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti; maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Pavlík od 1. 7. 2010
    konateľ
  • Klöckner Desma Elastomertechnik GmbH od 14. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Desma Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 231,7 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 12,2 mil. €.

12,2 mil. €
Tržby
231,7 tis. €
Zisk
11,7 mil. €
Celkové výnosy
6,8 mil. €
Aktíva
4,7 mil. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
23,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 227,8 tis., 2022 410,5 tis., 2023 −202,8 tis., 2024 427,1 tis., 2025 231,7 tis.2021227,8 tis.2022410,5 tis.2023−202,8 tis.2024427,1 tis.2025231,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,0 mil., 2022 15,7 mil., 2023 13,8 mil., 2024 13,7 mil., 2025 12,2 mil.202113,0 mil.202215,7 mil.202313,8 mil.202413,7 mil.202512,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,2 mil. € 231,7 tis. €
2024 13,7 mil. € 427,1 tis. €
2023 13,8 mil. € -202,8 tis. €
2022 15,7 mil. € 410,5 tis. €
2021 13,0 mil. € 227,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok17,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby2,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky308,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie99,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,5 mil. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie231,7 tis. €
  • Rezervy199,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Desma Slovakia s.r.o. v konkurze?

Desma Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Desma Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Desma Slovakia s.r.o. tržby 12,2 mil. €.

Je firma Desma Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Desma Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 231,7 tis. €.

Je Desma Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Desma Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Desma Slovakia s.r.o. sídli?

Desma Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Šebešťanová 262, Považská Bystrica, 017 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026