HERMES GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36330531
DIČ: 2020117110
IČ DPH: SK2020117110
Pionierska 423, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pionierska 423, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 22. 9. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 11. 2003
Spisová značka: Sro/14070/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HERMES GROUP, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 213 % na 1,7 mil. € a tržby jej narástli o 1 % na 857,3 tis. €.

857,3 tis. €
Tržby
1,7 mil. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
12,5 mil. €
Aktíva
12,4 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
60,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 214,3 tis., 2022 116,1 tis., 2023 1,4 mil., 2024 549,0 tis., 2025 1,7 mil.2021214,3 tis.2022116,1 tis.20231,4 mil.2024549,0 tis.20251,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 771,8 tis., 2022 816,8 tis., 2023 2,1 mil., 2024 846,2 tis., 2025 857,3 tis.2021771,8 tis.2022816,8 tis.20232,1 mil.2024846,2 tis.2025857,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 857,3 tis. € 1,7 mil. €
2024 846,2 tis. € 549,0 tis. €
2023 2,1 mil. € 1,4 mil. €
2022 816,8 tis. € 116,1 tis. €
2021 771,8 tis. € 214,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok10,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky290,9 tis. €
  • Finančné účty362,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie12,4 mil. €
  • Záväzky120,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HERMES GROUP, s.r.o. v konkurze?

HERMES GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HERMES GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HERMES GROUP, s.r.o. tržby 857,3 tis. €.

Je firma HERMES GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HERMES GROUP, s.r.o. dosiahla zisk 1,7 mil. €.

Je HERMES GROUP, s.r.o. platiteľom DPH?

HERMES GROUP, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HERMES GROUP, s.r.o. sídli?

HERMES GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Pionierska 423, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026