UC TRADE SR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36330094
DIČ: 2021745231
IČ DPH: SK2021745231
Dolný Šianec 1, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolný Šianec 1, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 19. 8. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 5. 2004
Spisová značka: Sro/14013/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaromír Jirák od 22. 9. 2008
    konateľ
  • Vojtěch Dubec od 19. 8. 2003
    konateľ
  • UNION COSMETIC s.r.o., zapísaná v Obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, v oddieli C, vložke 93499 od 19. 8. 2003
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UC TRADE SR, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 36,9 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 770,7 tis. €.

770,7 tis. €
Tržby
36,9 tis. €
Zisk
777,6 tis. €
Celkové výnosy
321,0 tis. €
Aktíva
193,5 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,4 tis., 2022 68,7 tis., 2023 82,7 tis., 2024 67,5 tis., 2025 36,9 tis.202138,4 tis.202268,7 tis.202382,7 tis.202467,5 tis.202536,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 642,0 tis., 2022 719,8 tis., 2023 783,4 tis., 2024 869,1 tis., 2025 770,7 tis.2021642,0 tis.2022719,8 tis.2023783,4 tis.2024869,1 tis.2025770,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 770,7 tis. € 36,9 tis. €
2024 869,1 tis. € 67,5 tis. €
2023 783,4 tis. € 82,7 tis. €
2022 719,8 tis. € 68,7 tis. €
2021 642,0 tis. € 38,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,4 tis. €
  • Zásoby60 €
  • Krátkodobé pohľadávky237,2 tis. €
  • Finančné účty60,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie741 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov149,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky33,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky93,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UC TRADE SR, s.r.o. v konkurze?

UC TRADE SR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UC TRADE SR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UC TRADE SR, s.r.o. tržby 770,7 tis. €.

Je firma UC TRADE SR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UC TRADE SR, s.r.o. dosiahla zisk 36,9 tis. €.

Je UC TRADE SR, s.r.o. platiteľom DPH?

UC TRADE SR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UC TRADE SR, s.r.o. sídli?

UC TRADE SR, s.r.o. má sídlo na adrese Dolný Šianec 1, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026