BIVA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36329827
DIČ: 2020183737
IČ DPH: SK2020183737
Holubyho 2033/9, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Holubyho 2033/9, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 28. 7. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2003
Spisová značka: Sro/13982/R
Predmet podnikania (výber): veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; prieskum trhu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Beleš od 28. 7. 2003
    konateľspoločník
  • Ing. Ivana Belešová od 28. 7. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BIVA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 38,1 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 480,9 tis. €.

480,9 tis. €
Tržby
38,1 tis. €
Zisk
481,0 tis. €
Celkové výnosy
612,7 tis. €
Aktíva
572,8 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
26,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,7 tis., 2022 73,6 tis., 2023 66,5 tis., 2024 59,0 tis., 2025 38,1 tis.202154,7 tis.202273,6 tis.202366,5 tis.202459,0 tis.202538,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 500,6 tis., 2022 547,4 tis., 2023 523,6 tis., 2024 529,7 tis., 2025 480,9 tis.2021500,6 tis.2022547,4 tis.2023523,6 tis.2024529,7 tis.2025480,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 480,9 tis. € 38,1 tis. €
2024 529,7 tis. € 59,0 tis. €
2023 523,6 tis. € 66,5 tis. €
2022 547,4 tis. € 73,6 tis. €
2021 500,6 tis. € 54,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok190,0 tis. €
  • Zásoby261,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,9 tis. €
  • Finančné účty149,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy31,1 tis. €
  • Fondy zo zisku680 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov496,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,1 tis. €
  • Rezervy858 €
  • Dlhodobé záväzky20,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,9 tis. €
  • Bankové úvery6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BIVA, s.r.o. v konkurze?

BIVA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BIVA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BIVA, s.r.o. tržby 480,9 tis. €.

Je firma BIVA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BIVA, s.r.o. dosiahla zisk 38,1 tis. €.

Je BIVA, s.r.o. platiteľom DPH?

BIVA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BIVA, s.r.o. sídli?

BIVA, s.r.o. má sídlo na adrese Holubyho 2033/9, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026