AU - STAV, s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 36328294
DIČ: 2020113634
IČ DPH: SK2020113634
Zámostie 182, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámostie 182, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 24. 3. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 6. 2003
Spisová značka: Sro/13753/R
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Augustín od 14. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Jozef Augustín od 24. 3. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AU - STAV, s.r.o v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 8,4 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 540,2 tis. €.

540,2 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
547,3 tis. €
Celkové výnosy
219,3 tis. €
Aktíva
73,0 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
34,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,9 tis., 2022 691, 2023 18,8 tis., 2024 −460, 2025 8,4 tis.202115,9 tis.2022691202318,8 tis.2024−46020258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 716,9 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,1 mil., 2024 905,8 tis., 2025 540,2 tis.2021716,9 tis.20221,1 mil.20231,1 mil.2024905,8 tis.2025540,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 540,2 tis. € 8,4 tis. €
2024 905,8 tis. € -460 €
2023 1,1 mil. € 18,8 tis. €
2022 1,1 mil. € 691 €
2021 716,9 tis. € 15,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok71,9 tis. €
  • Zásoby12,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky52,6 tis. €
  • Finančné účty82,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,6 tis. €
  • Bankové úvery70,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AU - STAV, s.r.o v konkurze?

AU - STAV, s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AU - STAV, s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AU - STAV, s.r.o tržby 540,2 tis. €.

Je firma AU - STAV, s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AU - STAV, s.r.o dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je AU - STAV, s.r.o platiteľom DPH?

AU - STAV, s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AU - STAV, s.r.o sídli?

AU - STAV, s.r.o má sídlo na adrese Zámostie 182, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026