DEZIDERIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36327956
DIČ: 2021719403
IČ DPH: SK2021719403
Uherecká 60/11, Malé Uherce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Uherecká 60/11, Malé Uherce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 17. 3. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2004
Spisová značka: Sro/19366/R
Predmet podnikania (výber): prenájom motorových vozidiel; reštauračné služby; verejné stravovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Kollár od 17. 3. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEZIDERIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 33,1 tis. € a tržby jej narástli o 57 % na 245,8 tis. €.

245,8 tis. €
Tržby
33,1 tis. €
Zisk
245,8 tis. €
Celkové výnosy
146,7 tis. €
Aktíva
146,3 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
53,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,2 tis., 2022 20,9 tis., 2023 8,4 tis., 2024 39,4 tis., 2025 33,1 tis.2021−8,2 tis.202220,9 tis.20238,4 tis.202439,4 tis.202533,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,1 tis., 2022 83,0 tis., 2023 81,6 tis., 2024 156,6 tis., 2025 245,8 tis.202124,1 tis.202283,0 tis.202381,6 tis.2024156,6 tis.2025245,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 245,8 tis. € 33,1 tis. €
2024 156,6 tis. € 39,4 tis. €
2023 81,6 tis. € 8,4 tis. €
2022 83,0 tis. € 20,9 tis. €
2021 24,1 tis. € -8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,8 tis. €
  • Finančné účty87,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy95,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky395 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEZIDERIA s.r.o. v konkurze?

DEZIDERIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEZIDERIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEZIDERIA s.r.o. tržby 245,8 tis. €.

Je firma DEZIDERIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEZIDERIA s.r.o. dosiahla zisk 33,1 tis. €.

Je DEZIDERIA s.r.o. platiteľom DPH?

DEZIDERIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEZIDERIA s.r.o. sídli?

DEZIDERIA s.r.o. má sídlo na adrese Uherecká 60/11, Malé Uherce, 958 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026