K - TANDEM, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36327395
DIČ: 2021714299
IČ DPH: SK2021714299
Milochov 280, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Milochov 280, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 24. 1. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 4. 2017
Spisová značka: Sro/13646/R
Predmet podnikania (výber): činnosť účtovných poradcov; vedenie účtovníctva; maloobchod s tovarom v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • BcA. Filip Knoll od 28. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Dana Knollová od 24. 1. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K - TANDEM, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 57,1 tis. €.

57,1 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
41,3 tis. €
Aktíva
11,2 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,8 tis., 2022 −1,5 tis., 2023 4,0 tis., 2024 1,7 tis., 2025 −1,9 tis.202113,8 tis.2022−1,5 tis.20234,0 tis.20241,7 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,3 tis., 2022 35,4 tis., 2023 37,8 tis., 2024 73,7 tis., 2025 57,1 tis.202153,3 tis.202235,4 tis.202337,8 tis.202473,7 tis.202557,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 57,1 tis. € -1,9 tis. €
2024 73,7 tis. € 1,7 tis. €
2023 37,8 tis. € 4,0 tis. €
2022 35,4 tis. € -1,5 tis. €
2021 53,3 tis. € 13,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,2 tis. €
  • Záväzky30,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K - TANDEM, s.r.o. v konkurze?

K - TANDEM, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K - TANDEM, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K - TANDEM, s.r.o. tržby 57,1 tis. €.

Je firma K - TANDEM, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K - TANDEM, s.r.o. vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je K - TANDEM, s.r.o. platiteľom DPH?

K - TANDEM, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K - TANDEM, s.r.o. sídli?

K - TANDEM, s.r.o. má sídlo na adrese Milochov 280, Považská Bystrica, 017 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026