JO - KO SERVIS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36326887
DIČ: 2021712902
IČ DPH: SK2021712902
Rozvadze 455, Trenčianske Stankovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rozvadze 455, Trenčianske Stankovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 29. 11. 2002
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2006
Spisová značka: Sro/13590/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností (veľkoobchod); sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Volník od 9. 5. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JO - KO SERVIS, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 838 € a tržby jej ostali na 98,1 tis. €.

98,1 tis. €
Tržby
838 €
Zisk
99,0 tis. €
Celkové výnosy
70,7 tis. €
Aktíva
39,0 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
21,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 6,2 tis., 2023 4,6 tis., 2024 −58, 2025 83820215,9 tis.20226,2 tis.20234,6 tis.2024−582025838
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 77,1 tis., 2022 83,8 tis., 2023 91,1 tis., 2024 98,5 tis., 2025 98,1 tis.202177,1 tis.202283,8 tis.202391,1 tis.202498,5 tis.202598,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 77,4 tis., 2022 86,5 tis., 2023 91,2 tis., 2024 98,5 tis., 2025 99,0 tis.202177,4 tis.202286,5 tis.202391,2 tis.202498,5 tis.202599,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,0 tis., 2022 2,2 tis., 2023 1,9 tis., 2024 1,2 tis., 2025 96020212,0 tis.20222,2 tis.20231,9 tis.20241,2 tis.2025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,1 tis. € 838 €
2024 98,5 tis. € -58 €
2023 91,1 tis. € 4,6 tis. €
2022 83,8 tis. € 6,2 tis. €
2021 77,1 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,5 tis. €
  • Zásoby3,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty54,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy28,8 tis. €
  • Fondy zo zisku3,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie838 €
  • Rezervy561 €
  • Krátkodobé záväzky16,7 tis. €
  • Bankové úvery14,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JO - KO SERVIS, s.r.o. v konkurze?

JO - KO SERVIS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JO - KO SERVIS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JO - KO SERVIS, s.r.o. tržby 98,1 tis. €.

Je firma JO - KO SERVIS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JO - KO SERVIS, s.r.o. dosiahla zisk 838 €.

Je JO - KO SERVIS, s.r.o. platiteľom DPH?

JO - KO SERVIS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JO - KO SERVIS, s.r.o. sídli?

JO - KO SERVIS, s.r.o. má sídlo na adrese Rozvadze 455, Trenčianske Stankovce, 913 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026