R & J, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36325198
DIČ: 2020179590
IČ DPH: SK2020179590
Staromlynská 12201/1, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staromlynská 12201/1, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 9. 9. 2002
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2002
Spisová značka: Sro/89717/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Szegi od 4. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R & J, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 5,1 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 33,6 tis. €.

33,6 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
88,0 tis. €
Aktíva
67,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,5 tis., 2022 13,5 tis., 2023 13,1 tis., 2024 8,9 tis., 2025 5,1 tis.20219,5 tis.202213,5 tis.202313,1 tis.20248,9 tis.20255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,3 tis., 2022 48,8 tis., 2023 49,7 tis., 2024 46,1 tis., 2025 33,6 tis.202132,3 tis.202248,8 tis.202349,7 tis.202446,1 tis.202533,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,6 tis. € 5,1 tis. €
2024 46,1 tis. € 8,9 tis. €
2023 49,7 tis. € 13,1 tis. €
2022 48,8 tis. € 13,5 tis. €
2021 32,3 tis. € 9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie67,7 tis. €
  • Záväzky20,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R & J, s.r.o. v konkurze?

R & J, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R & J, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R & J, s.r.o. tržby 33,6 tis. €.

Je firma R & J, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R & J, s.r.o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je R & J, s.r.o. platiteľom DPH?

R & J, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R & J, s.r.o. sídli?

R & J, s.r.o. má sídlo na adrese Staromlynská 12201/1, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026