STAVOMONTÁŽ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36324167
DIČ: 2021682311
IČ DPH: SK2021682311
Pod hájom 4254/210, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod hájom 4254/210, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 10. 6. 2002
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 2. 2005
Spisová značka: Sro/13289/R
Predmet podnikania (výber): zámočnícke a zváračské práce; mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe; prípravné práce pre stavbu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Tomáš Samek od 7. 3. 2023
    konateľspoločník
  • Branislav Samek od 10. 6. 2002
    konateľspoločník
  • Elena Sameková od 3. 4. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVOMONTÁŽ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 47 % na 149,3 tis. € a tržby jej narástli o 180 % na 3,7 mil. €.

3,7 mil. €
Tržby
149,3 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
574,5 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 61,7 tis., 2023 50,1 tis., 2024 101,9 tis., 2025 149,3 tis.20219,2 tis.202261,7 tis.202350,1 tis.2024101,9 tis.2025149,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 396,8 tis., 2022 945,4 tis., 2023 1,5 mil., 2024 1,3 mil., 2025 3,7 mil.2021396,8 tis.2022945,4 tis.20231,5 mil.20241,3 mil.20253,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,7 mil. € 149,3 tis. €
2024 1,3 mil. € 101,9 tis. €
2023 1,5 mil. € 50,1 tis. €
2022 945,4 tis. € 61,7 tis. €
2021 396,8 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok322,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky724,1 tis. €
  • Finančné účty275,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov418,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie149,3 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky697,8 tis. €
  • Bankové úvery46,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie-35 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVOMONTÁŽ s.r.o. v konkurze?

STAVOMONTÁŽ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVOMONTÁŽ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVOMONTÁŽ s.r.o. tržby 3,7 mil. €.

Je firma STAVOMONTÁŽ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVOMONTÁŽ s.r.o. dosiahla zisk 149,3 tis. €.

Je STAVOMONTÁŽ s.r.o. platiteľom DPH?

STAVOMONTÁŽ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVOMONTÁŽ s.r.o. sídli?

STAVOMONTÁŽ s.r.o. má sídlo na adrese Pod hájom 4254/210, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026