SAG Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36323985
DIČ: 2020116571
IČ DPH: SK2020116571
Chocholná-Velčice 999, Chocholná-Velčice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chocholná-Velčice 999, Chocholná-Velčice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.29
Dátum vzniku: 27. 5. 2002
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 4. 2003
Spisová značka: Sro/13271/R
Predmet podnikania (výber): technický vývoj výrobkov z hliníka; obchod a výroba kovových výrobkov, predovšetkým z hliníka; výroba hliníkových nádrží všetkého druhu, včítane vzduchotlakových a palivových nádrží, tlakových zásobníkov vzduchu,… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Kubica od 6. 4. 2022
    konateľ
  • Sag Group B. V. od 30. 9. 2023
    spoločník
  • Sag Netherlands B.V. od 30. 9. 2023
    spoločník
  • Mgr. Martina Bačová od 29. 2. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAG Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 64 % na 971,5 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 19,5 mil. €.

19,5 mil. €
Tržby
971,5 tis. €
Zisk
20,1 mil. €
Celkové výnosy
7,8 mil. €
Aktíva
3,8 mil. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
26,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 685,2 tis., 2022 411,3 tis., 2023 957,2 tis., 2024 592,5 tis., 2025 971,5 tis.2021685,2 tis.2022411,3 tis.2023957,2 tis.2024592,5 tis.2025971,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,7 mil., 2022 15,6 mil., 2023 15,8 mil., 2024 17,3 mil., 2025 19,5 mil.202114,7 mil.202215,6 mil.202315,8 mil.202417,3 mil.202519,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,5 mil. € 971,5 tis. €
2024 17,3 mil. € 592,5 tis. €
2023 15,8 mil. € 957,2 tis. €
2022 15,6 mil. € 411,3 tis. €
2021 14,7 mil. € 685,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,4 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby2,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky186,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty2,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie83,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie971,5 tis. €
  • Rezervy228,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky190,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €
  • Bankové úvery1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie183 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAG Slovakia s.r.o. v konkurze?

SAG Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAG Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAG Slovakia s.r.o. tržby 19,5 mil. €.

Je firma SAG Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAG Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 971,5 tis. €.

Je SAG Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

SAG Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAG Slovakia s.r.o. sídli?

SAG Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Chocholná-Velčice 999, Chocholná-Velčice, 913 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026