SENZORTECH s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36321206
DIČ: 2020178996
IČ DPH: SK2020178996
Gen. M. R. Štefánika 120, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gen. M. R. Štefánika 120, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 16. 11. 2001
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2002
Spisová značka: Sro/12968/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Hečko od 2. 4. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SENZORTECH s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 18,1 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 102,4 tis. €.

102,4 tis. €
Tržby
18,1 tis. €
Zisk
57,2 tis. €
Aktíva
28,6 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 −9,1 tis., 2023 −7,0 tis., 2024 15,1 tis., 2025 18,1 tis.20216,1 tis.2022−9,1 tis.2023−7,0 tis.202415,1 tis.202518,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 140,1 tis., 2022 136,7 tis., 2023 126,4 tis., 2024 85,4 tis., 2025 102,4 tis.2021140,1 tis.2022136,7 tis.2023126,4 tis.202485,4 tis.2025102,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 102,4 tis. € 18,1 tis. €
2024 85,4 tis. € 15,1 tis. €
2023 126,4 tis. € -7,0 tis. €
2022 136,7 tis. € -9,1 tis. €
2021 140,1 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,6 tis. €
  • Záväzky28,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SENZORTECH s.r.o. v konkurze?

SENZORTECH s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SENZORTECH s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SENZORTECH s.r.o. tržby 102,4 tis. €.

Je firma SENZORTECH s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SENZORTECH s.r.o. dosiahla zisk 18,1 tis. €.

Je SENZORTECH s.r.o. platiteľom DPH?

SENZORTECH s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SENZORTECH s.r.o. sídli?

SENZORTECH s.r.o. má sídlo na adrese Gen. M. R. Štefánika 120, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026