KOVOMONTÁŽE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36319813
DIČ: 2020178732
IČ DPH: SK2020178732
Marcheggská 3711/63A, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Marcheggská 3711/63A, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 21. 8. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2001
Spisová značka: Sro/12818/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností (veľkoobchod); zámočníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Januška od 19. 2. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Juraj Januška, PhD. od 20. 9. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVOMONTÁŽE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 123 % na 40,4 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 306,1 tis. €.

306,1 tis. €
Tržby
40,4 tis. €
Zisk
416,7 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
606,5 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
46,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,5 tis., 2022 67,3 tis., 2023 117,7 tis., 2024 18,1 tis., 2025 40,4 tis.202166,5 tis.202267,3 tis.2023117,7 tis.202418,1 tis.202540,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 280,0 tis., 2022 294,8 tis., 2023 311,9 tis., 2024 347,9 tis., 2025 306,1 tis.2021280,0 tis.2022294,8 tis.2023311,9 tis.2024347,9 tis.2025306,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 306,1 tis. € 40,4 tis. €
2024 347,9 tis. € 18,1 tis. €
2023 311,9 tis. € 117,7 tis. €
2022 294,8 tis. € 67,3 tis. €
2021 280,0 tis. € 66,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky89,8 tis. €
  • Finančné účty56,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie606,5 tis. €
  • Záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVOMONTÁŽE, s.r.o. v konkurze?

KOVOMONTÁŽE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVOMONTÁŽE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVOMONTÁŽE, s.r.o. tržby 306,1 tis. €.

Je firma KOVOMONTÁŽE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVOMONTÁŽE, s.r.o. dosiahla zisk 40,4 tis. €.

Je KOVOMONTÁŽE, s.r.o. platiteľom DPH?

KOVOMONTÁŽE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVOMONTÁŽE, s.r.o. sídli?

KOVOMONTÁŽE, s.r.o. má sídlo na adrese Marcheggská 3711/63A, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026