O.S.V. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36316563
DIČ: 2021563896
IČ DPH: SK2021563896
Mierová 207, Sklabiňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierová 207, Sklabiňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 30. 1. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2004
Spisová značka: Sro/13444/L
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Mikuš od 28. 3. 2003
    konateľspoločník
  • Ing. Anna Mikušová od 21. 5. 2022
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť O.S.V. s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 131,7 tis. €.

131,7 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
40,1 tis. €
Aktíva
37,3 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,4 tis., 2022 4,4 tis., 2023 13,1 tis., 2024 −2,1 tis., 2025 3,1 tis.202119,4 tis.20224,4 tis.202313,1 tis.2024−2,1 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 450,7 tis., 2022 382,4 tis., 2023 460,3 tis., 2024 173,4 tis., 2025 131,7 tis.2021450,7 tis.2022382,4 tis.2023460,3 tis.2024173,4 tis.2025131,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 131,7 tis. € 3,1 tis. €
2024 173,4 tis. € -2,1 tis. €
2023 460,3 tis. € 13,1 tis. €
2022 382,4 tis. € 4,4 tis. €
2021 450,7 tis. € 19,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,3 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma O.S.V. s. r. o. v konkurze?

O.S.V. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma O.S.V. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala O.S.V. s. r. o. tržby 131,7 tis. €.

Je firma O.S.V. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 O.S.V. s. r. o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je O.S.V. s. r. o. platiteľom DPH?

O.S.V. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma O.S.V. s. r. o. sídli?

O.S.V. s. r. o. má sídlo na adrese Mierová 207, Sklabiňa, 038 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026