VLERIK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36315354
DIČ: 2021547627
IČ DPH: SK2021547627
Bratislavská 422, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 422, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 12. 2000
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 10. 2004
Spisová značka: Sro/12319/R
Predmet podnikania (výber): - verejné stravovanie; - ubytovacie zariadenia; - predaj nealkonápojov a fľaškového piva na verejných priestranstvách …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Barčák od 1. 3. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VLERIK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 43,4 tis. € a tržby jej klesli o 87 % na 47,0 tis. €.

47,0 tis. €
Tržby
43,4 tis. €
Strata
49,5 tis. €
Celkové výnosy
389,1 tis. €
Aktíva
341,1 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
−44,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 52,7 tis., 2022 −2,0 tis., 2023 4,8 tis., 2024 125,7 tis., 2025 −43,4 tis.202152,7 tis.2022−2,0 tis.20234,8 tis.2024125,7 tis.2025−43,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,9 tis., 2022 101,0 tis., 2023 86,9 tis., 2024 362,5 tis., 2025 47,0 tis.2021149,9 tis.2022101,0 tis.202386,9 tis.2024362,5 tis.202547,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,0 tis. € -43,4 tis. €
2024 362,5 tis. € 125,7 tis. €
2023 86,9 tis. € 4,8 tis. €
2022 101,0 tis. € -2,0 tis. €
2021 149,9 tis. € 52,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok353,7 tis. €
  • Zásoby321 €
  • Krátkodobé pohľadávky12,0 tis. €
  • Finančné účty23,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov376,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-43,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky49 €
  • Krátkodobé záväzky5,6 tis. €
  • Bankové úvery42,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VLERIK, s.r.o. v konkurze?

VLERIK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VLERIK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VLERIK, s.r.o. tržby 47,0 tis. €.

Je firma VLERIK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VLERIK, s.r.o. vykázala stratu 43,4 tis. €.

Je VLERIK, s.r.o. platiteľom DPH?

VLERIK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VLERIK, s.r.o. sídli?

VLERIK, s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 422, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026