WANDA SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36314374
DIČ: 2020140012
IČ DPH: SK2020140012
Nedanovce 219, Nedanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nedanovce 219, Nedanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.20
Dátum vzniku: 28. 9. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2001
Spisová značka: Sro/19289/R
Predmet podnikania (výber): výroba obuvi a koženej galantérie; výroba textilná a odevná; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Grgula od 13. 8. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WANDA SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 219,5 tis. €.

219,5 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
168,2 tis. €
Aktíva
108,7 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,9 tis., 2022 11,5 tis., 2023 9,4 tis., 2024 5,4 tis., 2025 2,1 tis.202112,9 tis.202211,5 tis.20239,4 tis.20245,4 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 288,9 tis., 2022 260,8 tis., 2023 262,8 tis., 2024 250,4 tis., 2025 219,5 tis.2021288,9 tis.2022260,8 tis.2023262,8 tis.2024250,4 tis.2025219,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 219,5 tis. € 2,1 tis. €
2024 250,4 tis. € 5,4 tis. €
2023 262,8 tis. € 9,4 tis. €
2022 260,8 tis. € 11,5 tis. €
2021 288,9 tis. € 12,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie108,7 tis. €
  • Záväzky59,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WANDA SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

WANDA SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WANDA SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WANDA SLOVAKIA s.r.o. tržby 219,5 tis. €.

Je firma WANDA SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WANDA SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je WANDA SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

WANDA SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WANDA SLOVAKIA s.r.o. sídli?

WANDA SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Nedanovce 219, Nedanovce, 958 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026