TEPROFA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36314277
DIČ: 2020112424
IČ DPH: SK2020112424
Šebešťanová 255, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šebešťanová 255, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 25. 8. 2000
Základné imanie: 44,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 11. 2000
Spisová značka: Sro/12204/R
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľných živností; - maloobchod s tovarom v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Sojka od 29. 4. 2023
    konateľ
  • Ing. Jaroslav Ďurkovský od 12. 5. 2021
    prokuristaspoločník
  • Ing. Ľubomír Huliaček od 12. 5. 2021
    spoločník
  • Marián Podolan od 12. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TEPROFA Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 95 % na 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
994,9 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
55,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,6 tis., 2022 41,8 tis., 2023 117,7 tis., 2024 45,2 tis., 2025 2,4 tis.2021−9,6 tis.202241,8 tis.2023117,7 tis.202445,2 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,7 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,6 mil.20211,9 mil.20222,2 mil.20232,7 mil.20242,3 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 2,4 tis. €
2024 2,3 mil. € 45,2 tis. €
2023 2,7 mil. € 117,7 tis. €
2022 2,2 mil. € 41,8 tis. €
2021 1,9 mil. € -9,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby93,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky66 €
  • Krátkodobé pohľadávky85,8 tis. €
  • Finančné účty2,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie44,0 tis. €
  • Kapitálové fondy548 €
  • Fondy zo zisku4,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov943,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,4 tis. €
  • Rezervy35,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky211,3 tis. €
  • Bankové úvery944,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TEPROFA Slovakia s.r.o. v konkurze?

TEPROFA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TEPROFA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TEPROFA Slovakia s.r.o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma TEPROFA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TEPROFA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je TEPROFA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

TEPROFA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TEPROFA Slovakia s.r.o. sídli?

TEPROFA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Šebešťanová 255, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026