t-mech Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36313092
DIČ: 2020115614
IČ DPH: SK2020115614
Legionárska 7158/5, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Legionárska 7158/5, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.64
Dátum vzniku: 31. 5. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2021
Spisová značka: Sro/12057/R
Predmet podnikania (výber): - podnikateľské poradenstvo v oblasti manažmentu; - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adriána Rafajová od 1. 6. 2026
    konateľ
  • Ing. Michal Rafaj od 17. 12. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Martin Rafaj od 6. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť t-mech Group s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 28 % na 56,2 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 91,7 tis. €.

91,7 tis. €
Tržby
56,2 tis. €
Strata
107,9 tis. €
Celkové výnosy
277,5 tis. €
Aktíva
160,9 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
56,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 158,7 tis., 2022 260,0 tis., 2023 199,1 tis., 2024 −77,8 tis., 2025 −56,2 tis.2021158,7 tis.2022260,0 tis.2023199,1 tis.2024−77,8 tis.2025−56,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 743,0 tis., 2022 1,3 mil., 2023 576,3 tis., 2024 172,5 tis., 2025 91,7 tis.2021743,0 tis.20221,3 mil.2023576,3 tis.2024172,5 tis.202591,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 788,1 tis., 2022 1,3 mil., 2023 576,4 tis., 2024 172,5 tis., 2025 107,9 tis.2021788,1 tis.20221,3 mil.2023576,4 tis.2024172,5 tis.2025107,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 960, 2025 96020210202202023020249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,7 tis. € -56,2 tis. €
2024 172,5 tis. € -77,8 tis. €
2023 576,3 tis. € 199,1 tis. €
2022 1,3 mil. € 260,0 tis. €
2021 743,0 tis. € 158,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky275,7 tis. €
  • Finančné účty1,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie79 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku730 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov209,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-56,2 tis. €
  • Rezervy7,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky105,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma t-mech Group s.r.o. v konkurze?

t-mech Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma t-mech Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala t-mech Group s.r.o. tržby 91,7 tis. €.

Je firma t-mech Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 t-mech Group s.r.o. vykázala stratu 56,2 tis. €.

Je t-mech Group s.r.o. platiteľom DPH?

t-mech Group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma t-mech Group s.r.o. sídli?

t-mech Group s.r.o. má sídlo na adrese Legionárska 7158/5, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026