BONMAX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36310735
DIČ: 2020182384
IČ DPH: SK2020182384
Čsl. armády 65/2, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čsl. armády 65/2, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 17. 12. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 12. 1999
Spisová značka: Sro/11778/R
Predmet podnikania (výber): veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť; prenájom nehnuteľností (s poskytovaním doplnkových služieb)

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Svetozár Štefanec od 17. 12. 1999
    konateľspoločník
  • Mgr. Alena Štefancová od 18. 1. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BONMAX, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,2 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 375,6 tis. €.

375,6 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Strata
378,1 tis. €
Celkové výnosy
454,2 tis. €
Aktíva
50,2 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
45,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 703, 2022 11,9 tis., 2023 9,4 tis., 2024 886, 2025 −12,2 tis.2021703202211,9 tis.20239,4 tis.20248862025−12,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 328,3 tis., 2022 425,4 tis., 2023 435,8 tis., 2024 425,2 tis., 2025 375,6 tis.2021328,3 tis.2022425,4 tis.2023435,8 tis.2024425,2 tis.2025375,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 375,6 tis. € -12,2 tis. €
2024 425,2 tis. € 886 €
2023 435,8 tis. € 9,4 tis. €
2022 425,4 tis. € 11,9 tis. €
2021 328,3 tis. € 703 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok200,8 tis. €
  • Zásoby155,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Finančné účty94,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy9,9 tis. €
  • Fondy zo zisku665 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,2 tis. €
  • Rezervy4,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky330 €
  • Krátkodobé záväzky28,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie370,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BONMAX, s.r.o. v konkurze?

BONMAX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BONMAX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BONMAX, s.r.o. tržby 375,6 tis. €.

Je firma BONMAX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BONMAX, s.r.o. vykázala stratu 12,2 tis. €.

Je BONMAX, s.r.o. platiteľom DPH?

BONMAX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BONMAX, s.r.o. sídli?

BONMAX, s.r.o. má sídlo na adrese Čsl. armády 65/2, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026