ZENIT SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36307599
DIČ: 2020077345
IČ DPH: SK2020077345
ul. Nová 831/78, Koš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. Nová 831/78, Koš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.83
Dátum vzniku: 7. 4. 1999
Základné imanie: 625,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1999
Spisová značka: Sro/11442/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Hlásny od 21. 1. 2026
    konateľ
  • Vlasta Látalová od 21. 1. 2026
    konateľ
  • ZENIT, spol. s r.o. od 14. 10. 2004
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZENIT SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 277,9 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
277,9 tis. €
Strata
4,7 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 421,1 tis., 2022 185,9 tis., 2023 74,0 tis., 2024 57,7 tis., 2025 −277,9 tis.2021421,1 tis.2022185,9 tis.202374,0 tis.202457,7 tis.2025−277,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,3 mil., 2022 5,6 mil., 2023 6,4 mil., 2024 5,3 mil., 2025 4,5 mil.20216,3 mil.20225,6 mil.20236,4 mil.20245,3 mil.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € -277,9 tis. €
2024 5,3 mil. € 57,7 tis. €
2023 6,4 mil. € 74,0 tis. €
2022 5,6 mil. € 185,9 tis. €
2021 6,3 mil. € 421,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Zásoby958,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky515,5 tis. €
  • Finančné účty112,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie27,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie625,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Fondy zo zisku55,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov123,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-277,9 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky203,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky867,3 tis. €
  • Bankové úvery309,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie157 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZENIT SK, s.r.o. v konkurze?

ZENIT SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZENIT SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZENIT SK, s.r.o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma ZENIT SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZENIT SK, s.r.o. vykázala stratu 277,9 tis. €.

Je ZENIT SK, s.r.o. platiteľom DPH?

ZENIT SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZENIT SK, s.r.o. sídli?

ZENIT SK, s.r.o. má sídlo na adrese ul. Nová 831/78, Koš, 972 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026