Valašsko SK s. r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36307157
DIČ: 2020176301
IČ DPH: SK2020176301
M.R.Štefánika 139, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R.Štefánika 139, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 22. 2. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2002
Spisová značka: Sro/11389/R
Predmet podnikania (výber): pomocné stavebné práce; demolácie a zemné práce; Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Terézia Koreníková od 20. 2. 2006
    konateľ
  • Peter Koreník od 27. 2. 2001
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Valašsko SK s. r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 72 % na 556,6 tis. €.

556,6 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
556,6 tis. €
Celkové výnosy
430,0 tis. €
Aktíva
276,6 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
16,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,7 tis., 2022 −5,6 tis., 2023 39,5 tis., 2024 −19,7 tis., 2025 1,7 tis.202134,7 tis.2022−5,6 tis.202339,5 tis.2024−19,7 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 428,2 tis., 2022 619,2 tis., 2023 385,9 tis., 2024 324,2 tis., 2025 556,6 tis.2021428,2 tis.2022619,2 tis.2023385,9 tis.2024324,2 tis.2025556,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 556,6 tis. € 1,7 tis. €
2024 324,2 tis. € -19,7 tis. €
2023 385,9 tis. € 39,5 tis. €
2022 619,2 tis. € -5,6 tis. €
2021 428,2 tis. € 34,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok82,4 tis. €
  • Zásoby412 €
  • Krátkodobé pohľadávky127,0 tis. €
  • Finančné účty219,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie999 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov267,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky146,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Valašsko SK s. r.o. v konkurze?

Valašsko SK s. r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Valašsko SK s. r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Valašsko SK s. r.o. tržby 556,6 tis. €.

Je firma Valašsko SK s. r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Valašsko SK s. r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je Valašsko SK s. r.o. platiteľom DPH?

Valašsko SK s. r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Valašsko SK s. r.o. sídli?

Valašsko SK s. r.o. má sídlo na adrese M.R.Štefánika 139, Považská Bystrica.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026