GASTRO-SERVICE, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36302694
DIČ: 2020114657
IČ DPH: SK2020114657
Areál ZTS č. 924, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Areál ZTS č. 924, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.29
Dátum vzniku: 2. 3. 1998
Základné imanie: 240,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1998
Spisová značka: Sa/10097/R
Predmet podnikania (výber): - maloobchod s potravinami; - vydávanie novín; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Vozár od 30. 6. 2026
    člen predstavenstva
  • Bc. Andrea Lalinská od 30. 6. 2026
    člen dozornej rady
  • Ing. Erika Mutalová od 30. 6. 2026
    člen dozornej rady
  • Ing. Jozef Chrenko od 30. 6. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTRO-SERVICE, a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 16,6 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 899,9 tis. €.

899,9 tis. €
Tržby
16,6 tis. €
Strata
924,1 tis. €
Celkové výnosy
79,0 tis. €
Aktíva
-281,7 tis. €
Vlastné imanie
457 %
Celková zadlženosť
41,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,8 tis., 2022 9,6 tis., 2023 27,4 tis., 2024 28,3 tis., 2025 −16,6 tis.2021−11,8 tis.20229,6 tis.202327,4 tis.202428,3 tis.2025−16,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 679,5 tis., 2022 668,9 tis., 2023 757,9 tis., 2024 945,7 tis., 2025 899,9 tis.2021679,5 tis.2022668,9 tis.2023757,9 tis.2024945,7 tis.2025899,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 899,9 tis. € -16,6 tis. €
2024 945,7 tis. € 28,3 tis. €
2023 757,9 tis. € 27,4 tis. €
2022 668,9 tis. € 9,6 tis. €
2021 679,5 tis. € -11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,4 tis. €
  • Zásoby7,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,7 tis. €
  • Finančné účty10,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie405 €

Pasíva

  • Základné imanie240,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-505,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-16,6 tis. €
  • Rezervy10,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky341,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTRO-SERVICE, a.s. v konkurze?

GASTRO-SERVICE, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTRO-SERVICE, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTRO-SERVICE, a.s. tržby 899,9 tis. €.

Je firma GASTRO-SERVICE, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTRO-SERVICE, a.s. vykázala stratu 16,6 tis. €.

Je GASTRO-SERVICE, a.s. platiteľom DPH?

GASTRO-SERVICE, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASTRO-SERVICE, a.s. sídli?

GASTRO-SERVICE, a.s. má sídlo na adrese Areál ZTS č. 924, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026