BSC Line, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36301621
DIČ: 2020114536
IČ DPH: SK2020114536
Cintorínska 1002/45, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 1002/45, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 12. 1. 1998
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 1. 1998
Spisová značka: Sro/10841/R
Predmet podnikania (výber): - maloobchod v rozsahu voľných živností; - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bernard Bagín od 12. 1. 1998
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BSC Line, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 629,2 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 5,1 mil. €.

5,1 mil. €
Tržby
629,2 tis. €
Zisk
5,1 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
28,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,6 tis., 2022 168,0 tis., 2023 121,0 tis., 2024 578,1 tis., 2025 629,2 tis.2021−4,6 tis.2022168,0 tis.2023121,0 tis.2024578,1 tis.2025629,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,8 mil., 2024 6,2 mil., 2025 5,1 mil.20212,3 mil.20222,6 mil.20232,8 mil.20246,2 mil.20255,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,1 mil. € 629,2 tis. €
2024 6,2 mil. € 578,1 tis. €
2023 2,8 mil. € 121,0 tis. €
2022 2,6 mil. € 168,0 tis. €
2021 2,3 mil. € -4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok343,7 tis. €
  • Zásoby11,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty25,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov617,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie629,2 tis. €
  • Rezervy127,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky561,3 tis. €
  • Bankové úvery20,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BSC Line, s.r.o. v konkurze?

BSC Line, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BSC Line, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BSC Line, s.r.o. tržby 5,1 mil. €.

Je firma BSC Line, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BSC Line, s.r.o. dosiahla zisk 629,2 tis. €.

Je BSC Line, s.r.o. platiteľom DPH?

BSC Line, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BSC Line, s.r.o. sídli?

BSC Line, s.r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 1002/45, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026