SWAN MS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36301124
DIČ: 2021399237
IČ DPH: SK2021399237
Soblahovská 7262, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Soblahovská 7262, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 2. 1. 1998
Základné imanie: 531,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2006
Spisová značka: Sro/10793/R
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Mrva od 24. 6. 2009
    konateľ
  • Peter Fabo od 7. 5. 2008
    konateľ
  • SWAN a.s. od 23. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SWAN MS, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 599,2 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
599,2 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
80,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 438,2 tis., 2022 569,2 tis., 2023 555,1 tis., 2024 577,0 tis., 2025 599,2 tis.2021438,2 tis.2022569,2 tis.2023555,1 tis.2024577,0 tis.2025599,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,8 mil.20211,6 mil.20221,7 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 599,2 tis. €
2024 1,8 mil. € 577,0 tis. €
2023 1,7 mil. € 555,1 tis. €
2022 1,7 mil. € 569,2 tis. €
2021 1,6 mil. € 438,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok190,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok376,7 tis. €
  • Zásoby698 €
  • Krátkodobé pohľadávky312,7 tis. €
  • Finančné účty682,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie531,1 tis. €
  • Fondy zo zisku53,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie599,2 tis. €
  • Rezervy56,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky104,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky209,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SWAN MS, s. r. o. v konkurze?

SWAN MS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SWAN MS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SWAN MS, s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma SWAN MS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SWAN MS, s. r. o. dosiahla zisk 599,2 tis. €.

Je SWAN MS, s. r. o. platiteľom DPH?

SWAN MS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SWAN MS, s. r. o. sídli?

SWAN MS, s. r. o. má sídlo na adrese Soblahovská 7262, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026